Buš prva lasta: Kraljevačka Sloga sklapa tim za narednu sezonu

Večernje novosti pre 11 sati
Buš prva lasta: Kraljevačka Sloga sklapa tim za narednu sezonu

Iako je letnja pauza, uprava Košarkaškog kluba Sloga iz Kraljeva ne sedi skrštenih ruku vredno radeći na formiranju tima za narednu sezonu u KLS.

G.Šljivić Najveći posao već je odrađen produžetkom saradnje sa šefom stručnog štaba Blagojem Ivićem koji će, na zadovoljstvo ovdašnjih navijača, i u takmičarskoj 2026/27. predvoditi „bele“ sa klupe, a nedavno je u tabor Kraljevčana pristiglo i prvo pojačanje. Paraf na ugovor sa Slogom stavio je američki plejmejker Braelon Buš (25) koji je do sada nastupao za koledž ekipe u SAD. Očekuje se da u narednom periodu stigne još novajlija, kao i da se ozvaniči produžetak

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »