Buš prva lasta: Kraljevačka Sloga sklapa tim za narednu sezonu
Večernje novosti pre 11 sati

Iako je letnja pauza, uprava Košarkaškog kluba Sloga iz Kraljeva ne sedi skrštenih ruku vredno radeći na formiranju tima za narednu sezonu u KLS.
G.Šljivić Najveći posao već je odrađen produžetkom saradnje sa šefom stručnog štaba Blagojem Ivićem koji će, na zadovoljstvo ovdašnjih navijača, i u takmičarskoj 2026/27. predvoditi „bele“ sa klupe, a nedavno je u tabor Kraljevčana pristiglo i prvo pojačanje. Paraf na ugovor sa Slogom stavio je američki plejmejker Braelon Buš (25) koji je do sada nastupao za koledž ekipe u SAD. Očekuje se da u narednom periodu stigne još novajlija, kao i da se ozvaniči produžetak












