Đoković i Ivanišević ponovo zajedno: Biće deo spektakla na otvaranju novog teniskog centra
Nova pre 7 sati

Novak Đoković, najbolji teniser svih vremena, već zna gde će ići odmah posle Vimbldona, koji traje od 29. juna do 12. jula.
Srpski teniser će u Londonu pojuriti 25. grend slem titulu, a onda će otići u Međugorje (Bosna i Hercegovina), gde se otvara novi teniski centar u vlasništvu porodice Dodig. Takozvani " Dodig tennis center" ima šest modernih teniskih terena, četiri padel terena i čak 27 apartmana, kao i fitnes centar, resotran i bar, spa zonu... Ivan Dodig, hrvatski teniser i sedmostruki grend slem šampion (sve u dublu i miks dublu), zajedno sa braćom Željkom i Mladenom upustio se












