Ludilo u Oslu - norveški Vikinzi budili kralja i kraljicu FOTO

B92 pre 2 sata
Ludilo u Oslu - norveški Vikinzi budili kralja i kraljicu FOTO

Burna proslava tokom noći dogodila se u Oslu nakon što je Norveška obezbedila plasman u nokaut fazu Mundijala.

Navijači su se oko 4.00 ujutru u utorak okupili na ulicama i trgovima. Veliki broj ljudi je marširao ulicama Osla prema kraljevskoj rezidenciji skandirajući: "Probudićemo kralja". Po dolasku do trga palate, stotine navijača su seli na zemlju kako bi izveli proslavu "vikinškog veslanja". Norveška kraljevska kuća odbila je da komentariše da li su se kralj Harald i kraljica Sonja probudili. Norveška će poslednji meč grupne faze igrati protiv Francuske, koja takođe ima

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »