Šok u Mađarskoj: Policija istražuje slučaj kanibalizma u jednoj bolnici u Budimpešti
Euronews pre 12 sati | Autor: Tanjug

Nacionalni istražni biro mađarske policije pokrenuo je postupak protiv 30-godišnjeg muškarca iz Budimpešte, koji je priznao da je jeo delove ljudskih tela.
Istražitelji su pronašli u kući osumnjičenog tokom pretresa nogu, lobanju i ljudsku koža lica, prenosi mađarski portal Kekvilogo. Odeljenje za zaštitu života Nacionalnog istražnog biroa policije pokrenulo je istragu nakon što su dobili dojavu da je portir koji radi u bolnici u Budimpešti sakupljao delove ljudskog tela na svom radnom mestu i kod kuće. Tokom istrage otkriveno je da je 30-godišnji muškarac opsednut anatomijom i patologijom i da voli da secira












