"Zanemi čovek pred ovakvim borcem": Teodora, jedina preživela u padu nadstrešnice, položila vožnju

N1 Info pre 8 sati  |  N1 Beograd
"Zanemi čovek pred ovakvim borcem": Teodora, jedina preživela u padu nadstrešnice, položila vožnju

Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, položila je vožnju, objavila je njena auto-škola.

Auto-škola u kojoj je Teodora položila vožnju objavila je na svom Instagram nalogu njenu fotografiju sa porukom: "Posebno drag kandidat i jedan od razloga zašto volimo ovaj posao. Naravno, sve iz prve. Čestitamo Teodora, sa srećom". Zatim su i građani u komentarima ostavili poruke podrške Teodori. "Zanemi čovek pred ovakvim borcem... koliko sebi želim dobroga toliko i tebi predivna Teodora! Da zauvek imaš takav osmeh i da ti život daje sve sto poželiš", navodi

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 3 sata
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 3 sata
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 3 sata