Portir (30) u budimpeštanskoj bolnici sakupljao i jeo ljudske organe, hvalio se svojom bizarnom kolekcijom
Newsmax Balkans pre 11 sati

Nacionalni istražni biro mađarske policije pokrenuo je postupak protiv muškarca (30) iz Budimpešte, koji je priznao da je jeo delove ljudskih tela koje je sakupljao u bolnici gde je radio kao portir, prenose mađarski mediji.
Istražitelji su pronašli u kući osumnjičenog tokom pretresa nogu, lobanju i ljudsku kožu lica, prenopsi mađarski portal Kekvillogo.hu. Odeljenje za zaštitu života Nacionalnog istražnog biroa policije pokrenulo je istragu nakon što su dobili dojavu da je portir koji radi u bolnici u Budimpešti sakupljao delove ljudskog tela na svom radnom mestu i kod kuće. Tokom istrage otkriveno je da je muškarac (30) opsednut anatomijom i patologijom i da voli da secira












