Medicinska sestra umrla tokom uklanjanja hijalurona: Otišla u kliniku u tržnom centru...
Kurir pre 10 sati

Medicinska sestra tragično je preminula tokom operacije uklanjanja toksičnih filera iz zadnjice u klinici koja se nalazi u tržnom centru.
Paula Andrea Beltran Sandoval, koja je živela u Njujorku, platila je 8.000 funti za uklanjanje veštačkih implantata iz zadnjice u Kolumbiji. Paula je odlučila da se podvrgne ovoj proceduri nakon što su joj se javili zdravstveni problemi povezani sa njenim prvobitnim biopolimerima. Ona je otputovala iz svog doma u Njujorku u Kolumbiju radi ove operacije. Prema izveštajama, Paula nije imala ranije poznata medicinska stanja. Fatalna operacija dogodila se unutar tržnog












