Kanibalizam: Portir bolnice u Budimpešti sakupljao i jeo ljudske organe

RTV pre 11 sati  |  Tanjug
Kanibalizam: Portir bolnice u Budimpešti sakupljao i jeo ljudske organe

BUDIMPEŠTA - Nacionalni istražni biro mađarske policije pokrenuo je postupak protiv 30-godišnjeg muškarca iz Budimpešte, koji je priznao da je jeo delove ljudskih tela.

Istražitelji su pronašli u kući osumnjičenog tokom pretresa nogu, lobanju i ljudsku koža lica, prenosi mađarski portal Kekvilogo. Odeljenje za zaštitu života Nacionalnog istražnog biroa policije pokrenulo je istragu nakon što su dobili dojavu da je portir koji radi u bolnici u Budimpešti sakupljao delove ljudskog tela na svom radnom mestu i kod kuće. Tokom istrage otkriveno je da je 30-godišnji muškarac opsednut anatomijom i patologijom i da voli da secira

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »