"Paralelni univerzum" Aleksandra Šapića: Dok on nabraja uspehe gradske vlasti, opozicija se pita - da li uopšte živi u Beogradu
N1 Info pre 3 sata | Tamara Ognjanović

Beograd postaje prava svetska metropola, i gradske vlasti nastavljaju sa istorijskim razvojem prestonice, rekao je gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić na redovnom obraćanju o projektima u gradu.
Došao je gradonačelnik na svoje redovno obraćanje - i nastavio stari običaj, koji umalo da zaboravi. Šapić: N1? Opa, nije vas bilo. Ooo, pa dobrodosli. Izvolte! U stvari ja vama ne odgovaram na pitanja, zaboravio sam. Svaka ljubav ima svoj kraj, pa i naša ljubav je morala da se završi, doduše veza je bila turbulenta i puna trzavica, pre dve godine je prekinuta, još nije sazrelo da se ljubav obnovi, pa neću moći da vam odgovorim na pitanje. N1: Ja postavljam pitanje









