Teodora Martinko, jedina preživela u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici, položila vožnju
Newsmax Balkans pre 10 sati | Newsmax Balkans

Jedina preživela u padu nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu Teodora Martinko položila je vožnju, objavila je njena auto-škola.
Auto-škola u kojoj je položila vožnju objavila je na Instagram nalogu njenu fotografiju sa porukom da im je ovo posebno draga kandidatkinja. "Posebno drag kandidat i jedan od razloga zašto volimo ovaj posao. Naravno, sve iz prve. Čestitamo Teodora, sa srećom", napisali su u objavi. A post shared by Auto Škola FNS (@autoskolafns) Građani su joj potom u komentarima ostavili brojne poruke podrške. Dvadesetčetvorogodišnja Teodora Martinko iz Kisača, majka i







