Da li će biti isto i na sledećim mundijalima? Infantino se oglasio, jedno pravilo će se možda promeniti!
Kurir pre 4 sati

Rekao je da će Fifa analizirati šta će raditi na budućim turnirima "na osnovu ovog iskustva".
Međutim, nakon kritika da su pauze zapravo prikriven način za ubacivanje reklama i uvođenje američkog stila "tajm-auta", Infantino je nagovestio da su pauze imale pozitivan efekat. "Možda trener može da preispita određene situacije, ispravi neke greške. Igrači dobiju malo odmora i vrate se punom brzinom. Pa, da li je to nužno loše? Možda je dobro. Takođe vidimo intezitet utakmica. Nikada nismo videli da se 90 minuta na jednom turniru igra takvim intezitetom", dodao








