A šta kada nismo kod kuće? Treba li isključivati klima uređaj kada izlazimo iz stana i koja je temperatura najprijatnija i najisplativija? Stručnjaci vam rešavaju večnu dilemu

Dnevnik pre 5 sati
A šta kada nismo kod kuće? Treba li isključivati klima uređaj kada izlazimo iz stana i koja je temperatura najprijatnija i…

Čim temperature pređu 30 stepeni, klima uređaj postaje najvažniji aparat u domu.

Međutim, gotovo svako leto ponavlja se isto pitanje: da li je bolje ostaviti klimu da radi ceo dan ili je gasiti svaki put kada izađete iz kuće? Mnogi veruju da će gašenjem uštedeti struju, dok drugi tvrde da je za uređaj bolje da radi bez prekida. Stručnjaci kažu da istina nije baš tako jednostavna, ali da postoji odgovor koji može da sačuva i novčanik i klimu. Prema testovima koje su sproveli američki stručnjaci, klima ne mora da se gasi svaki put kada izađete iz

Dnevnik »

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 2 sata
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 2 sata
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 2 sata