Promena – Iranci ped meč sa Egiptom mogu u SAD dva dana ranije
Sport klub pre 3 sata | Autor: Maja Todić

Fudbalska reprezentacija Irana smeštena je u Meksiku, u Sjedinjene Američke Države dolazila je pred mečeve i imala manje od 24 sata da uđe u zemlju, odigra meč i napusti zemlju.
To se menja pred duele trećeg kola grupne faze. Vest je objavilo Ministarstvo državne bezbednosti SAD – ko bi drugi odlučivao o pitanjima vezanim za fudbal i Svetsko prvenstvo. Iranu je dozvoljeno da u Sijetl, u kome će igrati protib Egipta, dođe dva dana pre same utakmice kako bi mogao da se pripremi za odlučujući meč grupne faze. Naglašeno je da će reprezentacija Irana odmah posle meča morati da se vrati u Meksiko. „Za treći meč Irana, u Sijetlu 26. juna, timu je






