"Mama, molim te, ostavi telefon": Saru je ćerkica rasplakala molbom, zapostavila ju je zbog društvenih mreža

Kurir pre 1 dan  |  Ona.rs)
"Mama, molim te, ostavi telefon": Saru je ćerkica rasplakala molbom, zapostavila ju je zbog društvenih mreža

Koliko puta dnevno posegnete za telefonombez razmišljanja? Za Saru Long iz Velike Britanije, korišćenje telefona postalo je navika kojoj je posvećivala i do 10 sati dnevno.

Gledala je serije, slušala muziku, skrolovala po društvenim mrežamasve dok nije čula rečenicu koja joj je slomila srce: "Mama, molim te, ostavi telefon." Zavisnost od ekrana koja je postala deo svakodnevice Sara Long (28) iz Midlendsa priznaje da je godinama bila "vezana" za telefon. Njeno korišćenje telefona dodatno se povećalo 2021. godine, kada je otvorila TikToknalog "MumSaidWhat?!" tokom trudnoće sa prvim detetom. "Kada sam postala mama, provodila sam sate

Pročitajte još

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »