Hrvatska pobedila Panamu i ostala u igri, Gana otkinula bod Engleskoj

Euronews pre 1 sat  |  Autor: euronews.rs
Hrvatska pobedila Panamu i ostala u igri, Gana otkinula bod Engleskoj

Fudbaleri Hrvatske savladali su Panamu minimalnim rezultatom 1:0 (1:0) u drugom kolu Grupe L Svetskog prvenstva i tako osvojili prve bodove na turniru, čime su ostali u trci za plasman u nokaut fazu.

Prvo poluvreme nije donelo mnogo uzbuđenja, slično kao i na utakmici između Engleske i Gane. Obe selekcije igrale su oprezno, bez većih rizika, pa u uvodnih 45 minuta gotovo da nije bilo prilika vrednih pomena. Slična slika viđena je i na početku nastavka, sve do 54. minuta. Ante Budimir, koji je na teren ušao kao "džoker" selektora Dalića na poluvremenu, doveo je "vatrene" u vođstvo nakon odlične akcije po desnoj strani. Marko Pašalić je učestvovao u kombinaciji,

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »