Branka Sovrlić završila u bolnici zbog čija semenki: Pevačica sve upozorila da ne ponove njenu grešku: Zalepile su mi se za creva

Kurir pre 7 sati
Branka Sovrlić završila u bolnici zbog čija semenki: Pevačica sve upozorila da ne ponove njenu grešku: Zalepile su mi se za…

Pevačica Branka Sovrlić svojevremeno je završila u bolnici i to zbog čija semenki.

Ona je jednom prilikom opisala situaciju koja joj se desila. - Iako imam restoran vrlo često kuvam kod kuće - započela je Branka pa nastavila: - Savetujem svima da jedu ono što su nam i bake spremale i jele, a ne da izmišljamo vruću vodu. Ja sam nedavno završila u bolnici zbog čia semenki. Svi su znali da sam u bolnici, ali nisu znali šta je razog. Jela sam ih tako, nisam ih potopila pa su mi se zelepile za creva. I eto, ne preporučujem nikom da to jede, ni

Pročitajte još

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »