Prvi pik otišao u Vašington, Jokićevi Nagetsi odmah menjali
Sport klub pre 1 sat | Autor: Vladimir Todorović

Ej Džej Dibanca izabran je kao prvi pik ovogodišnjeg NBA drafta od strane Vašington Vizardsa.
Tim iz glavnog grada SAD odlučio se za 19 – godišnjeg momka, koji je samo godinu dana proveo na koledžu BUY. „Mnogo mi znači što sam izabran kao prvi pik. Broj jedan me pratio i kroz srednjoškolsku karijeru i želeo sam da budem u istom društvu sa Lebronom Džejmsom, Alenom Ajversonom i Kuperom Flegom. Ovo je treći put u istoriji da su Vizardsi dobili prvog pika. Prethodna dva Džon Vol (2010) i Kvame Braun (2001) se nisu proslavili. Dibanca je u jedinoj koledž sezoni











