Ovo je Srbija koja će pobediti: Jedina preživela u padu nadstrešnice u Novom Sadu položila za automobil
Nova pre 8 sati

Najlepše vesti stižu ovih dana. Teodora Martinko, teško povređena i jedina preživela pad nadstrešnice na železničkoj stanici u Novom Sadu, položila je vožnju. Fotografiju na kojoj ponosno pokazuje da je postala vozač, uprkos tome što je ostala bez obe noge i dela karlice, objavio je novosadski aktivista Marko Oljača.
Mlada Teodora Martinko kojoj se 1. novembra 2024. godine život promenio iz korena, kad je na nju i još 16 osoba pala betonska nadstrešnica na železničkoj stanici u Novom Sadu, pokazala je Srbiji da odustajanje nikad nije opcija, uprkos tome što je jedina preživela nesreću i zadobila teške telesne povrede. A post shared by Auto Škola FNS (@autoskolafns) Na žalost, njoj su odstranjene obe noge i deo karlice, a čak šest meseci je bila u životnoj opasnosti. Ipak, jakom







