Kejn posle remija sa Ganom: Želeli smo pobedu, ali osvojili smo bod
Politika pre 6 sati

Kejn je u drugom poluvremenu propustio veliku šansu
Želeli smo pobedu, ali osvojili smo bod i dalje smo u veoma dobroj poziciji u grupi, izjavio je kapiten fudbalske reprezentacije Engleske Hari Kejn posle remija sa Ganom u utakmici drugog kola grupe L na Svetskom prvenstvu, prenose danas britanski mediji. Fudbaleri Engleske i Gane odigrali su u Foksborou bez golova. „Bila je to jedna od onih utakmica. Imali smo veliki posed lopte, a igrali smo najbolje u poslednjih 15 minuta oba poluvremena. Oni su počeli da se












