Ponovo aktiviran požar na deponiji Uborak kod Mostara
Insajder pre 3 sata | Tanjug

Požar na deponiji Uborak kod Mostara ponovo je aktiviran nakon što je prethodno bio stavljen pod kontrolu, potvrđeno je iz Profesionalne vatrogasne jedinice Mostar.
Ilustracija. Foto: Unsplash/Ricardo Gomez Angel Vatrogasci su odmah upućeni na teren, a prema njihovim informacijama, požar je zahvatio jednu lokaciju na području deponije. Na snimcima sa lica mesta vidi se gust crni dim koji se nadvio iznad ovog dela Mostara, prenosi Klix.ba. Na području Grada Mostara od ponedeljka je na snazi vanredno stanje zbog požara na deponiji Uborak. Najveća materijalna šteta do sada je pričinjena na infrastrukturi deponije, pri čemu je u












