Bodi Miler uhapšen: Droga nije bila moja
Sport klub pre 1 sat | Autor: Igor Jagličić

Olimpijski šampion Bodi Miler, uhapšen je ranije ovog meseca u Ajdahu zbog dva prekršaja optužnice za posedovanje droge, a u utorak je negirao da je supstanca bila njegova.
Miler (48) je 6. juna optužen za posedovanje kontrolisane supstance i posedovanje pribora za drogu, prema sudskim zapisima koje su dobili časopis „People magazine“ i „TMZ“. Penzionisani alpski skijaš je pušten uz kauciju od 5.000 dolara u gotovini, a kasnije se izjasnio da nije kriv ni po jednoj od optužbi, prema sudskim zapisima koje su dobili mediji. Prema izveštajima, pretpretresno ročište mu je zakazano za 29. jul. Miler je u utorak odgovorio na vest objavom na







