"Dolazi veliki preokret": Grupa Beograd je odavno postala simbol otpora i snimila prvi domaći elektronski album, a sad predstavlja neobjavljene pesme

Nova pre 1 sat
"Dolazi veliki preokret": Grupa Beograd je odavno postala simbol otpora i snimila prvi domaći elektronski album, a sad…

Izdavačka kuća Discom Records objaviće 1. jula novo izdanje na gramofonskoj ploči "Mrak" grupe "Beograd", saopšteno je iz ove kompanije.

S obzirom da je pre tačno četiti decenije objavljen prvi domaći album elektronske muzike - "Remek Depo", grupa koja stoji iza ovog izdanja - Beograd odlučila je da predstavi publici na vinilu osam prethodno neobjavljenih pesama i to u kontekstu koji je originalno zamišljen. Naime, bend Beograd je u početku planirao da nazove svoj prvi album "Mrak", no sticajem okolnosti odustali su od tog naslova, te debi izdanje nazvali "Remek Depo". Snimljena pre 40 godina s

Nova »

Najnovije vesti »