Baletić (NPS): Višak u gradskoj kasi od devet milijardi dinara obmanjivanje građana

Danas pre 5 sati  |  FoNet
Baletić (NPS): Višak u gradskoj kasi od devet milijardi dinara obmanjivanje građana

Narodni pokret Srbije (NPS) danas je, povodom drugog rebalnasa budžeta Beograda za ovu godinu, koji će biti na dnevnom redu sutrašnje sednice Skupštine grada, saopštio da tvrdnja o navodnom „višku u kasi“ od devet milijardi dinara predstavlja obmanjivanje građana i da u gradskoj kasi nema viška.

Odbornik u Skupštini grada Beograda Nenad Baletić naveo je u pisanoj izjavi da se analizom zvaničnih dokumenata – usvojenog prvog rebalansa krajem februara i predloga drugog rebalansa – uočavaju ozbiljne razlike između tvrdnji koje predsednik Skupštine grada Nikola Nikodijević iznosi u javnosti i podataka koji su jasno navedeni u zvaničnim dokumentima. „U finansijama, višak odnosno suficit znači da su prihodi veći od rashoda. Međutim, u predlogu drugog rebalansa

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »