Teška nesreća na mostu Beška: Vozač kombija udario u znak za radove, sumnja se da ima povređenih
Nova pre 6 sati

Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 11 sati na mostu Beška u smeru ka Beogradu.
Kako se nezvanično saznaje, sumnja se da je kombi udario u oznaku radova na putu. Navodno više osoba je povređeno. Na ovoj deonici puta se stvaraju veliki zastoji. Na licu mesta je policija i više vozila hitne pomoći, piše Blic.












