Profesorki Jovine gimnazije pozlilo u Mašinskoj školi: Direktor naložio profesorima da dežuraju u školi, bez klime, vode i interneta
N1 Info pre 8 sati | Lea Apro

Pofesorki Gimnazije „Jovan Jovanović Zmaj“ pozlilo je jutros oko 9 časova u Mašinskoj školi, u kojoj je direktor Radivoje P.
Stojković naložio profesorima da od danas, 24. juna do 3. jula od 8 do 12 časova dežuraju, saznaje portal N1 od profesora, koji su prisustvovali ovom događaju. Rekli su nam da je profesorki pozlilo zbog toplote, odnosno zbog „nehumanih uslova u prostorijama Visoke poslovne škole“, koja ima prostorije na poslednjem spratu Mašinske škole. Ispričali su nam je da je hitna pomoć stigla nakon 9 časova, da joj je pružena lekarska pomoć i da je nakon toga prevezena na






