Crnomarković: Zadovoljstvo je biti deo velikog kluba kao što je Vojvodina
RTV pre 6 sati | Tanjug

GRAC - Fudbaler Vojvodine Đorđe Crnomarković izjavio je da je cilj da njegov tim bude maksimalno spreman za izazove u novoj sezoni i istakao da mu je zadovoljstvo da i dalje bude deo novosadskog kluba.
Fudbaleri Vojvodine se trenutno u Austriji pripremaju za novu sezonu. "Verujem da možemo i korak dalje, ovaj tim je spreman da to uradi, ali polako. Razmišljamo samo korak po korak, za početak da maksimalno odradimo pripreme", rekao je Crnomarković, preneo je zvanični sajt kluba. Crnomarković je priznao da je letnja pauza bila prekratka. "Iskreno, malo je vremena za odmor. Mislim da ekipa nije ni izgubila ritam baš zbog tog kratkog odmora. Iz godine u godinu,






