Profesorki Jovine gimnazije pozlilo u Mašinskoj školi: Direktor naložio da se dežura u školi, bez klime, vode i interneta
Nova pre 6 sati

Pofesorki Gimnazije „Jovan Jovanović Zmaj“ pozlilo je jutros oko 9 časova u Mašinskoj školi, u kojoj je direktor Radivoje P. Stojković naložio profesorima da od danas, 24. juna do 3. jula od 8 do 12 časova dežuraju, saznaje portal N1 od profesora, koji je prisustvovao ovom događaju.
On nam je rekao da je profesorki pozlilo zbog toplote, odnosno zbog „nehumanih uslova u prostorijama Visoke poslovne škole“, koja ima prostorije na poslednjem spratu Mašinske škole, prenosi N1. Ispričao nam je da je hitna pomoć stigla nakon 9 časova, da joj je pružena lekarska pomoć i da je nakon toga prevezena na kućno lečenje. Portal N1 je povodom ovog slučaja konraktirao i PR-a Zavoda za urgentnu medicinu Novi Sad, a odgovor se još uvek čeka. Obavezujući radni






