Trio iz Australije sutra na Belefu
Politika pre 19 sati

Trio čine Dejvid Grifits (klarinet), Svetlana Bogosavljević (violončelo) i Timoti Jang (klavir)
Koncert ansambla „Liaison” iz Ausralije biće održan sutra sa početkom u 20.30, u Konaku kneginje Ljubice. Ovaj ansambl, koji časopis „Lajmlajt” naziva „nacionalnim blagom”, jedan je od vodećih ansambala Australije. Osnovali su ga 2007. Dejvid Grifits (klarinet), Svetlana Bogosavljević (violončelo) i Timoti Jang (klavir). Kao solo instrumentalisti, ovi muzičari uživaju veliki ugled na međunarodnom planu. Svoju prvu koncertnu seriju predstavili su u amfiteatru „Edž”












