Neka ti je sa srećom svaki kilometar! Jedina preživela u padu betonske nadstrešnice položila vozački ispit!
Dnevnik pre 5 sati

Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, položila je vozački ispit.
Teodora Martinko, jedina preživela u urušavanju betonske nadstrešnice na Železničkoj stanici Novi Sad, uspešno je položila vozački ispit, saopštila je auto-škola u kojoj je učila da vozi. Na svom Instagram nalogu, auto-škola je objavila njenu fotografiju uz poruku da im je Teodora posebno drag kandidat i jedan od razloga zbog kojih vole svoj posao, ističući da je ispit položila iz prvog puta. U komentarima su se potom nizale poruke podrške i čestitke građana, koji







