Leo Martin i Nada Pavlović laureati Evergreen festivala: „Ovo je priznanje za naše trajanje”
Gradski portal 018 pre 1 sat | redakcija GP018

Za dobitnike priznanja danas je u Gradskoj kući upriličen prijem, a oni su istakli da im nagrade predstavljaju veliko priznanje za dugogodišnji rad i doprinos muzici.
Leo Martin poručio je da mu nagrada posebno znači jer dolazi od organizatora festivala koji neguje kvalitetnu muziku. „Ja sam poslednji put pevao na ovom festivalu 2018. godine. I bilo je jako lepo. Divna publika, baš je bilo uzbudljivo. Ova nagrada, kao i svakom čoveku, meni znači. Znači mi puno, jer je dobijam iz ruku organizatora festivala, koji ulažu mnogo napora da održi dobru, zdravu muziku, što je danas retkost. Niš je divan grad. Ali grad čine ljudi, pre










