Dejmon Albarn u Zagrebu nosio bedž „Studenti pobeđuju“ i poslao poruku: „Bio sam u Srbiji, tamo se puno stvari dešava“
Danas pre 8 sati | Danas Online

Frontmen Gorillaz-a Dejmon Albarn ponovo je na sceni istakao bedž sa natpisom „Studenti pobeđuju“, ovog puta tokom nastupa na INmusic festivalu u Zagrebu.
Isti simbol ranije je nosio i na festivalu Primavera u Portu, čime je gest postao deo njegovog prepoznatljivog scenskog izraza na aktuelnoj turneji. Tokom nastupa u Zagrebu, Albarn se obratio publici i, uz zahvalnost hrvatskoj publici, kratko se osvrnuo i na region, pa je u govoru pomenuo i Srbiju. „Volim da dođem u ovaj deo sveta, bio sam u Srbiji, tamo se dešava puno stvari“ nakon čega se uhvatio za bedž na kom piše ‘Studenti pobeđuju i time poslao nedvosmislenu












