Ni odgovora ni nadležnih: Problemi radnika Apoteke Beograd na oglasnoj tabli umesto na sastanku
Mašina pre 8 sati | Mašina

Grupa zaposlenih upravnika apoteka Apoteke Beograd, okupila se danas u centrali firme, koja se nalazi u zgradi Doma zdravlja Vračar, u pokušaju da lično dobije odgovore na ključna pitanja u vezi sa poslovanjem i statusom radnika. Na ovaj korak zaposleni su se odlučili nakon što je menadžment preduzeća ignorisao sve prethodne zvanične kanale komunikacije – koji su u međuvremenu i prekinuti zbog isključenja interneta i telefona.
Predstavnici zaposlenih su još 17. juna 2026. godine direktoru i upravi uputili zvaničan dopis sa pitanjima pismenim putem. Kako odgovor nije stigao, urgentnost situacije primorala ih je da 22. juna upute i podsetnik putem SMS poruka, na koji je menadžment takođe ostao nem, navodi se u saopštenju grupe zaposlenih u Apoteci Beograd. „Kako u prostorijama centrale danas nije zatečen niko od nadležnih lica koji bi primio zaposlene, okupljeni upravnici su dokument sa












