"Potrebno nam je više dijaloga" Otvoreno pismo Bogoljuba Karića medijima
Blic pre 17 sati

Bogoljub Karić uputio je otvoreno pismo medijima, ističući potrebu za većom medijskom otvorenošću i pluralizmom u Srbiji.
Ističe da Srbiji treba više dijaloga, razumevanja i međusobnog poštovanja, a ne više podela i neprijateljstva. Poznati biznismen uputio otvoreno pismo predstavnicima sedme sile, čiju sadržinu prenosimo u celosti. Poštovani urednici, novinari i vlasnici medija, Obraćam vam se ne kao političar, već kao čovek koji je već četiri decenije učestvovao u stvaranju prve privatne televizije i štampanih medija u Srbiji i jugoistočnoj Evropi. BK televizija bila je poznata kao












