"Potrebno nam je više dijaloga" Otvoreno pismo Bogoljuba Karića medijima

Blic pre 17 sati
"Potrebno nam je više dijaloga" Otvoreno pismo Bogoljuba Karića medijima

Bogoljub Karić uputio je otvoreno pismo medijima, ističući potrebu za većom medijskom otvorenošću i pluralizmom u Srbiji.

Ističe da Srbiji treba više dijaloga, razumevanja i međusobnog poštovanja, a ne više podela i neprijateljstva. Poznati biznismen uputio otvoreno pismo predstavnicima sedme sile, čiju sadržinu prenosimo u celosti. Poštovani urednici, novinari i vlasnici medija, Obraćam vam se ne kao političar, već kao čovek koji je već četiri decenije učestvovao u stvaranju prve privatne televizije i štampanih medija u Srbiji i jugoistočnoj Evropi. BK televizija bila je poznata kao

Pročitajte još

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »