Odložena tribina "Od bunta do institucija" u Inđiji zbog šetača koji idu za Beograd na miting SNS-a

N1 Info pre 3 sata  |  Lea Apro
Odložena tribina "Od bunta do institucija" u Inđiji zbog šetača koji idu za Beograd na miting SNS-a

Tribina posvećena stanju u kulturi pod nazivom "Od bunta do institucija" koja je trebala da se održi na Trgu slobode u Inđiji u četvrtak 25. juna, odložena je iz bezbednosnih razloga za petak, 26. juna sa početkom u 19 časova, saznaje N1 od organizatora tribine, neformalne grupe profesora i aktivista "Građanski savet".

Kako su za portal N1 naveli organizatori, tribina je najavljena u ponedeljak, 22. juna, ali je sutradan, u utorak stigla informacija da će u Inđiji u četvrtak na istom mestu, odnosno na Trgu Slobode od 17 do 20 časova biti organizovan doček pešaka koji iz Novog Sada idu za Beograd na miting Srpske napredne stranke, koji je zakazan za subotu. "Procena je bila da nije bezbedno susretati se sa njima, pa je tribina odložena", kažu za portal N1 organizatori. Povod za

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »