Srbija poražena od lidera u derbiju Lige nacija

Danas pre 16 sati  |  N. R.
Srbija poražena od lidera u derbiju Lige nacija

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je od Japana na startu drugog vikenda Lige nacija u francuskom Orleanu.

Izabranici Georgea Krecua izgubili su sa 3:1, po setovima 25:17, 25:15, 22:25, 25:16. Japan je od starta meča preuzeo ulogu dominantnog rivala. Azijska selekcija je povela sa 5:2, pa 7:3, a sredinom seta na semaforu je pisalo 15:7 za rivala „orlova“. Srbija je vezala tri poena i prišla na minus četiri, 13:17, ali se Japan brzo odlepio na sedam poena prednosti, 22:15 i dobio uvodni set sa 25:17. Odbojkaši Srbije dobro su se nosili sa liderom dosadašnjeg dela Lige

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »