Uhapšeni crnogorski državljani u Beogradu na vodi, zaplenjen kilogram kokaina

N1 Info pre 2 sata  |  N1 Beograd
Uhapšeni crnogorski državljani u Beogradu na vodi, zaplenjen kilogram kokaina

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Uprave kriminalističke policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su crnogorske državljane P.

L. (2000) i M. L. (1995) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Oni se sumnjiče da su u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica nabavljali opojnu drogu kokain koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije, navodi MUP. MUP Srbije MUP Srbije MUP Srbije Policija ih je uhapsila u putničkom motornom

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »