Srebro za kraj prve polusezone: KBS Naisus sa medaljom iz Austrije gleda ka Svetskom prvenstvu
Gradski portal 018 pre 9 sati | redakcija GP018

Takmičenje je održano 20. i 21. juna u sportskom kompleksu BSFZ Sudštad u Austriji, gde je nastupilo više od 560 takmičara iz Evrope, ali i brojnih drugih delova sveta.
Pored evropskih predstavnika, učešće su uzeli i takmičari iz Argentine, Južne Koreje, Kolumbije, Malezije, Perua, SAD, Saudijske Arabije, Senegala i Centralnoafričke Republike. Nakon uspešnog nastupa na Tehničkoj ligi Grada Niša i osvojenih medalja, ekipa KBS „Naisus” otputovala je u Beč na još jednu veliku međunarodnu proveru. Turnir je poslužio i kao jedna od poslednjih priprema pred Svetsko prvenstvo koje će biti održano u Južnoj Koreji. Pored Nebojše












