Policija: Uhapšena dvojica crnogorskih državljana zbog kilograma kokaina

Danas pre 1 sat  |  Beta
Policija: Uhapšena dvojica crnogorskih državljana zbog kilograma kokaina

Policija je u Beogradu uhapsila dvojicu crnogorskih državljana zbog posedovanja kilograma kokaina i prodaje te droge, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).

Sumnja se da su P.L. (26) i M.L. (31) duže vreme od za sada nepoznatih osoba nabavljali kokain koji su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ga prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije. Policija ih je uhapsila u putničkom motornom vozilu u naselju Beograd na vodi i kod M.L. našla kesu sa oko 150 grama kokaina. Pretresom stana koji je koristio M. L. nađeno je još 850 grama kokaina i vaga za precizno merenje. Osumnjičenima je određeno zadržavanje

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »