Odbojkaši Srbije poraženi od Japana u Ligi nacija
Politika pre 13 sati

Najefikasniji u selekciji Srbije bio je Veljko Mašulović sa 16 poena
Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je danas od selekcije Japana, rezultatom 3:1, po setovima 25:17, 25:15, 22:25, 25:16, u prvom meču druge sedmice Lige nacija, koja se igra u francuskom Orleanu. Najefikasniji u selekciji Srbije bio je Veljko Mašulović sa 16 poena, dok je Lazar Marinović zabeležio 14. U reprezentaciji Japana najbolji je bio Takahaši Ran sa 22 poena. Odbojkaši Srbije će naredni meč u Orleanu odigrati u petak od 20.30 časova protiv Kube.












