Srbija lako pala pred Japanom

Sputnik pre 9 sati
Srbija lako pala pred Japanom

Odbojkaška reprezentacija Srbije pretrpela je poraz u prvom meču druge sedmice Lige nacija od selekcije Japana sa 3:1, po setovima – 25:17, 25:15, 22:25, 25:16. Meč je odigran u francuskom Orleanu.

Bio je to drugi poraz Srbije u dosadašnjih pet odigranih mečeva u Ligi nacija uz tri trijumfa. Japanci su maksimali sa učinkom od 5:0, Brazil je takođe bez poraza, ali sa utakmicom manje. Orlovi su relativno lako izgubili uvodni set sa čak osam poena razlike. Rival je bio još ubedljiviji u nastatku, gde su naši odbojkaši potučeni dvocifrenom razlikom - 25:15. U trećem setu usledilo je buđenje i taj period igre pripao je Srbiji rezultatom 25:22. Ipak, ispostaviće

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »