Da li je moguće?! Dinamo pred katastrofom! Kompletna uprava odjednom napustila klub - čeka ga žalosna sudbina?!

Kurir pre 2 sata
Da li je moguće?! Dinamo pred katastrofom! Kompletna uprava odjednom napustila klub - čeka ga žalosna sudbina?!

Nakon što je, bez većih problema, izborio da i naredne sezone igra Prvu ligu Srbije, drugi rang takmičenja u našoj zemlji, Dinamo Jug se nalazi u gotovo bezizlaznoj situaciji.

Usled velikih finansijskih problema Ceo Upravni odbor je napustio klub. Saopštenje Upravnog odbora prenosimo u celosti: "Upravni odbor Fudbalskog kluba "Dinamo JUG" iz Vranja, člana Prve lige Srbije, obaveštava sportsku i širu javnost da podnosi neopozivu ostavku na vršenje svih funkcija u klubu. S obzirom na to da je FK "Dinamo JUG" klub čiji je osnivač Grad Vranje, ovim činom aktuelni Upravni odbor vraća upravljanje klubom njegovom osnivaču. Razlog za ovaj težak

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »