Narodna banka Mađarske kaznila MOL sa 121.000 evra
Politika pre 5 sati

Zbog kršenja obaveze vanrednog objavljivanja informacija prema propisima tržišta kapitala
BUDIMPEŠTA - Narodna banka Mađarske kaznila je naftnu kompaniju MOL sa 43 miliona mađarskih forinti (oko 121.000 evra) zbog kršenja obaveze vanrednog objavljivanja informacija prema propisima tržišta kapitala. Narodna banka Mađarske (MNB) je u okviru svog kontinuiranog nadzora nad MOL-om donela rešenje kojim upozorava kompaniju da ubuduće, u svakom trenutku, obezbedi usklađenost sa svojim obavezama vanrednog objavljivanja informacija u skladu sa važećim propisima,









