Amerikanac napustio Monako: "Kao u bajci..."

B92 pre 5 sati
Amerikanac napustio Monako: "Kao u bajci..."

Džerom Blosomgejm se oprostio od Monaka.

Džeron Blosomgejm, američki košarkaš, napustiće Monako po završetku sezone 2025/26 i prema svemu sudeći odlazi u Dubai. Blosomgejm je tokom prethodne četiri sezone bio jedan od ključnih igrača Monaka, a sada se od tog tima oprostio na društvenim mrežama. "Prošla noć je bio kraj kao u bajci, kraj ćetiri neverovatne sezone koje sam proveo u Monaku", napisao je Blosomgejm na Tviteru. Kako se prethodno pisalo, Blosomgejm se dogovorio sa Dubaijem i potpisali su ugovor

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »