Đurić: Potpisan sporazum, građani Srbije mogu u Panamu bez viza
RTV pre 2 sata | Tanjug

PANAMA SITI - Ministar spoljnih poslova Marko Đurić rekao je da je danas u Panami potisan sporazum na osnovu koga građani Srbije mogu da putuju u tu zemlju bez viza.
U Panami je potisan sporazum na osnovu kog građani Srbije mogu da putuju u tu zemlju bez viza. "Upravo smo završili ceremoniju potpisivanja sporazuma između Republike Srbije i Paname, i naši građani mogu bez viza da putuju u ovu centralnoameričku državu. To je važno i zbog indeksiranja našeg pasoša. Dakle, u što više država možete da putujete bez viza, to je i pasoš vredniji i generalno se zemlja bolje kotira", rekao je Đurić novinarima u Panama Sitiju, nakon što












