Cela uprava podnela ostavku, opet se gasi član Prve lige Srbije!?

Sportske.net pre 1 sat  |  Sportske.net
Cela uprava podnela ostavku, opet se gasi član Prve lige Srbije!?

Upravni odbor Dinama Jug iz Vranja podneo je kolektivnu ostavku, saopštio je klub, čime je doveden u pitanje nastavak funkcionisanja člana Prve lige Srbije.

U saopštenju je navedeno da je odluka doneta zbog, kako je istaknuto, izostanka podrške i razumevanja od strane lokalnih vlasti. Dinamo Jug je prošle sezone nastupao u Prvoj ligi Srbije i planirano je bilo da i u predstojećoj sezoni ostane član drugog ranga srpskog fudbala pošto je zauzeo osmu poziciju na tabeli. Rukovodstvo kluba upozorilo je da je budućnost kluba neizvesna i da postoje ozbiljni problemi u organizaciji i daljem radu. Nekadašnji Dinamo iz Vranja

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »