"Došao je sa fantomkom" Očevici opisali užas nakon pucnjave na Zvezdari

Kurir pre 6 sati  |  Telegraf
"Došao je sa fantomkom" Očevici opisali užas nakon pucnjave na Zvezdari

Prava drama odigrala se danas oko 16 časova u Bulevaru kralja Aleksandra na Zvezdari, kada je maskirani muškarac sa fantomkom ispalio dva hica u blizini kafića, nakon čega je nastala opšta panika i stampedo.

Napadač je potom utrčao u beli automobil i brzinom munje pobegao ka Cvetkovoj pijaci, a u ovom filmskom incidentu, na svu sreću, nema povređenih osoba. Prema rečima preplašenih očevidaca koji su se zatekli na licu mesta, na ulici je odmah zavladao muk, a potom i haos. Odmah nakon pucnjave, naoružani muškarac je istrčao na Bulevar i uskočio u beli automobil koji se velikom brzinom udaljio u pravcu Cvetkove pijace. Jake policijske snage su odmah blokirale ovaj deo

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »