Erdogan: Najverovatnije ću se sastati sa Trampom tokom samita NATO-a u Ankari
NIN pre 3 sata | Tanjug

Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da će se "najverovatnije" sastati sa američkim predsednikom Donaldom Trampom kada američki lider sledećeg meseca doputuje u Ankaru na samit NATO-a.
Turska će 7. i 8. jula biti domaćin samita na kojem će učestvovati 32 lidera članica NATO-a, kao i zvaničnici partnerskih zemalja Alijanse iz regiona Persijskog zaliva i Azijsko-pacifičkog regiona, prenosi Rojters. Erdogan je ranije izjavio da je važno da Tramp prisustvuje samitu kako bi se pokazalo jedinstvo unutar NATO-a. Na pitanje novinara u parlamentu da li dvojica lidera planiraju odvojeni sastanak van okvira samita 7. i 8. jula, Erdogan je odgovorio da će se











