SAD: Osmoro ljudi osuđeno na 450 godina zbog okršaja sa ICE agentima

Politika pre 12 sati
SAD: Osmoro ljudi osuđeno na 450 godina zbog okršaja sa ICE agentima

Optuženi, među kojima je i bivši američki marinac, dobilo višegodišnje kazne zatvora zbog nasilja

Osmoro ljudi osuđeno je na ukupno 450 godina zatvora nakon što je nasilje izbilo ispred imigracionog pritvorskog centra „Prerilend” južno od Dalasa, tokom protesta na Dan nezavisnosti 4. jula prošle godine. Procenitelji su optužili grupu za povezanost sa Antifom, a bivši američki marinac dobio je najdužu kaznu od 100 godina zatvora. Prema navodima Ministarstva pravde Sjedinjenih Američkih Država, pripadnici povezani sa ovom grupom ispaljivali su i bacali vatrometi

Ministarstvo Pravde »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »