SAD: Osmoro ljudi osuđeno na 450 godina zbog okršaja sa ICE agentima
Politika pre 12 sati

Optuženi, među kojima je i bivši američki marinac, dobilo višegodišnje kazne zatvora zbog nasilja
Osmoro ljudi osuđeno je na ukupno 450 godina zatvora nakon što je nasilje izbilo ispred imigracionog pritvorskog centra „Prerilend” južno od Dalasa, tokom protesta na Dan nezavisnosti 4. jula prošle godine. Procenitelji su optužili grupu za povezanost sa Antifom, a bivši američki marinac dobio je najdužu kaznu od 100 godina zatvora. Prema navodima Ministarstva pravde Sjedinjenih Američkih Država, pripadnici povezani sa ovom grupom ispaljivali su i bacali vatrometi












