Otvorena kupališna sezona na Vučjanki

ROMinfomedia pre 5 sati
Otvorena kupališna sezona na Vučjanki

Kupališna sezona na Vučjanki zvanično je otvorena danas, a zamenica gradonačelnika Leskovca dr Lidija Dimitrijević istakla je da ovo izletište predstavlja jedno od najznačajnijih turističkih i prirodnih bogatstava grada.

Govoreći na otvaranju, ona je podsetila da je kanjon reke Vučjanke 2025. godine proglašen Spomenikom prirode, čime je pod zaštitu stavljeno 49 hektara ovog vrednog područja. Naglasila je da Grad Leskovac godinama ulaže u uređenje Vučjanke kroz izgradnju infrastrukture, pešačkih staza, letnjikovaca i turističkih sadržaja. Predsednik Saveta Mesne zajednice Vučje Zoran Nikolić zahvalio je Gradu Leskovcu na kontinuiranoj podršci i investicijama koje doprinose razvoju

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »