Najavljeno iseljavanje studenata iz doma zbog izložbe EXPO
Danas pre 4 sati | N1

Zbog projekta EXPO, studenti drugog bloka F krila Studentskog grada biće primorani da se isele iz domova bez garancije nalaženja drugog vida smeštaja, objavili su studenti u blokadi na mreži X. „Zgroženi smo ovom odlukom i poručujemo režimu da nećemo dozvoliti da, i ovaj put, projekti budu važniji od sigurnosti nečijeg doma.
Ne damo studentske domove“, naveli su studenti u blokadi, a prenosi N1. Због пројекта ЕКСПО, студенти другог блока Ф крила Студентског града биће приморани да се иселе из домова без гаранције налажења другог вида смештаја. Згрожени смо овом одлуком и поручујемо режиму да нећемо дозволити да, и овај пут, пројекти буду важнији од сигурности нечијег… pic.twitter.com/YlQuOiUZu4 — Studenti_u_blokadi (@studentblokade) June 24, 2026 I Nova ekonomija piše da su studenti












